CA125 değeri 16000'e çıkmış. Bu durum hastalığın sanırım çok ilerlediğine işaret midir??

Merhaba. Arkadaşımın annesi rahim kanseri ve durumu çok ağırlaştı.Doktorlar pek bir yorum yapmıyor ama ca125 değeri 16000'e çıkmış. Bu durum hastalığın sanırım çok ilerlediğine işaret. Durum çok mu kötü ve geri dönülmez bir yola mı girdik? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : CA 125 değeri ile hastalığın evresi ve ilerlediği konusunda yorum yapılamaz.. Diğer klinik veriler ve görüntüleme yöntemleri evresini belirler..