Annem AML hastası şu an için tedavisine olumlu sonuçlar alıyoruz.Hastalığının ormal yaşamında nüks etmemesi için yapmas

Annem aml m3 hastası şu an için tedavisine olumlu sonuçlar alıyoruz fakat gelecekte nüks etmesinden korkuyoruz bu durumun engeli için ilaçlarını gerekli tedavilerini görüyor fakat normal yaşamında nüks etmemesi için yapması gereken şeyler uyması gereken kurallar var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli olarak kontrollerini yaptırmalı ve doktorlarının tavsiyesine uymalı.Hematoloji bölümünde takipleri sürdürmeli