Düzensiz ve sebepsiz bir kaşıntı rahatsızlığı sebebi ile önce bir cildiye uzmanına danıştım

Hocam Merhaba,Düzensiz ve sebepsiz bir kaşıntı rahatsızlığı sebebi ile önce bir cildiye uzmanına danıştım, görünür herhangi bir sorun olmaması sebebi ile kan tahlilleri yaptırmam için beni dahiliye uzmanına yönlendirdi. Yapılan kan tahlillerinde bir tek RDW 14.8 % 11.6 - 14.0 değerimin yüksek çıktığı gözüküyor. Bakılan diğer değerler belirlenen sınırlar içinde bulunuyor.Daha detaylı bir kan tahlili yaptırmam gerekir mi? Yada hangi branşa başvurmam gerekir? Önerilerinizi rica ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : RDW değerinizde kayda değer bir sorun yok.Alerji yönünden daha detaylı tahlillere gerek olabilir.alerji konusunda spesifikleşmiş bir uzmana başvurabilirsiniz.