Annem göğüs sancısı için gitti karaciğer enzimleri yüksek dediler

Hocam merhaba annem göğüs sancısı için gitti karaciğer enzimleri yüksek dediler daha sonra. Altta yazdıklarım yüksek çıkanlar. Doktor birşey söylemiyor. Siz yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.SGPT (ALT): 152 SGOT (AST): 93 ANTİ CMV IGG: 2,11 POZİTİF EBV VCA IGG: 11,48 MCV: 80RDW: 16,5

Tahlil.com Cevabı : Evet özellikle karaciğer testleri yüksek.Ultrason çekilmesi daha ayrıntılı bilgi verebilir karaciğer hakkında, başka tahliller de istenebilir.