Arkada boşalma oldu ama vajinaya gelmedi bu durumda hamilelik riski çok az değil mi?

2 gün önce sürtünme yolu ıle ılıskı yasadım. önce arkada boşalma oldu ama vajinaya gelmedi yinede hemen kilodumu değiştirip sildim. daha sonra onden sürtünme oldu ama bacağıma boşaldı. yinede vajinayı hemen sildim. adetime çok var. korkuyorum bu durumda hamilelik riski çok az değil mi? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Evet canım bu durumda hamilelik riski çok düşüktür.