İlişkiden bir hafta sonra adet olmak kısa bir süre değil yani hamile olmadığımın bir kanıtı öyle mi?

size daha öncede sorumu sormuştum. ilişkiden bir hafta sonra adet olmak kısa bir süre değil yani hamile olmadığımın bir kanıtı öyle mi ısrarrım için özür dilerim fazlasıyla endişeliyim de

Tahlil.com Cevabı : Evet tatlım genel olarak böyle ancak; istisnai olarak üstüne görme denen bir olay var. Gebeyken adet görme anlamına gelir.