an*l denedik sdece sürtme oldu

mrb erkek arkdsmla surtnmeli ilski ysadk bnde pantolon vardi üzerne bosaldi 10 dk snra an*l denedk sdece sürtme oldu ön trafa dger bosaldgnin bi etksi olmsmudr? 1 gün snra 5 günlk adet oldm 1 hfta snra idrarda test yptm ngatf snraki ay btki cayile adet oldm 4 günsrdü btncetstyptm ng.amabelrtlr var ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer iki kez adet görmüş ve testleriniz negatif ise sorun görünmemektedir..Tahlil.com'a en sık sorulan sorulardan biri de, arkadan ilişki yani an*l ilişki ile hamile kalınıp kalınmayacağı konusudur.Özellikle evlilik öncesi genç çiftlerin, özellikle de bakirelik bozulmasın diye başvurulan bir ilişki yöntemidir.  Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya  sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.  Böyle bir durumun olması halinde, beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olduğunda tedbiren gebelik testi yapılabilir.