Arkadan ilşkye grdk. bıraz kan qeldı arkadan. arkama bıraz boşaldı öne aktı mı ?

Arkadan ilşkye grdk. bıraz kan qeldı arkadan. arkama bıraz boşaldı öne aktı mı blyrm bu ara başım şiddetli ağrıyor midem bulanyr adetm qecıktı 10qündür. meni wajnya qirmş olablr mı?endişeliyim

Tahlil.com Cevabı :

Adetinizde 5 gün y da daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.
Arkadan ilişki özellikle bakire kızların bakireliğine zarar vermemek için genç çiftler tarafından sıkça denenen bir ilişki türü.
Ancak bu ilişki kolay bir yöntem olmayıp, kaza ile de vajinal bir ilişkiye dönüşüp kızlık zarının da yırtılmasına yol açabilir.
Anüse boşalma sonrası ise hamilelik mümkün değildir.
Çok çok düşük bir olasılık da olsa, anüsten sızan spermlerin vajinaya temas etmesi durumunda bir gebelik ihtimali olabilir.Bu durum da pek olası değildir.

Yine de böyle bir ihtimalden şüphe duyulur ise, tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yapılabilir.