Arkadaşımn eline degen zevk suyu üzermde kot pantoln ve ic çamaşır varken vajina bolgme degmsti adetim dört gün geçtikten sonra kanamam oldu?

Arkadaşımn eline degen zevk suyu üzermde kot pantoln ve ic çamaşır varken vajina bolgme degmsti adetim dört gün geçtikten sonra kanamam oldu tarlusal almistim suan adetime 10gun war ve Kırmızı kahverengi gibi pıhti gelio korkma yersiz mi acaba

Tahlil.com Cevabı : Adet öncesi lekelenme ve akıntılar olağandır. Önerimiz sakin bir şekilde regl olmayı beklemeniz.