Lütfen acil cevap verin kafayı yemek üzereyim. Nişanlımda boxer vardı bende çamaşır yoktu üzerimdeyken kesinlikle boşalma olmadı?

Lütfen acil cevap verin kafayı yemek üzereyim. Nişanlımda boxer vardı bende çamaşır yoktu üzerimdeyken kesinlikle boşalma olmadı zevk suyu 1damla kadar ıslatmıştı bu şekilde hamile olabilirmiyim 8gün önce yaşadık bu olayı ve bugün pembe kan geldi

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşması neredeyse imkansızdır. O nedenle regl döngüsünü beklemenizi öneriyoruz.