Spermin kot pantolonda veya carsafhavluda yasama suresidir kac dakikadir2. sorumda ben kendimi tatmin etmede ic camasirima bosaldim?

 Spermin kot pantolonda veya carsafhavluda yasama suresidir kac dakikadir2. sorumda ben kendimi tatmin etmede ic camasirima bosaldim bunun disari gecip hamilelik riski tasir mi evde ablam varda bas agrisi ve bel agrisivar hamile mi degilse bu agri ne

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durum söz konusu değil.