Arkadaşlar merhaba ben sena nur sizlerle birşey paylaşmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba ben sena nur sizlerle birşey paylaşmak istiyorum bende demir eksikliği var ve şurubunu kullanıyorum henüz kullanalı 2 ay oldu doktor 3 ay kullanmamı söyledi fakat henüz etkisini göstermedi ve başım çok dönüyo ve kafam ağırlaşıyor sizce faydası olur mu şurubun...

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com,bir forum sitesi değil.Buradaki soruları doktorlar cevaplandırıyor.Demir eksikliğive anemi tedavisi uzun soluklu bir tedavidir.Doktorunuzun önerilerine uyun.Tedaviniz daha da uzayabilir.Bu arada oekmez,kuru üzüm,dalak,karaciğer gibi sakatat mamulleri de yiyebilirsiniz.