Çok sik hasta oldugu icin..

merhaba; kizim 5 yasinda ateslenmesi oksuruk burun akintisi uzerine doktora gittik cok sik hasta oldugu icin asagidaki sonuclu tahlilleri yaptirdik simdiden AST 36 TSH 0,1911 DEMİR19 TOTALIGE 69,5 HEMOGRAMDA HCT 37,6 BASO% 3,66 MONO# 1,05. BASO# 0,332

Tahlil.com Cevabı : Lütfen referans değerleri ile yazınız.. Geçmiş olsun..