Artık konuyu kapatabilirmiyim?

Merhaba degerli hocan supheli iliskimin uzerinden 1 yil gecti ve özel bir hastanede anti hiv 1/2+p24antijeni 0.28 negatif referans degeri 00.90 hocam ben eliza testi istedim bunu yaptilar bu test yeterlimi artık konuyu kapatabilirmiyim teşekkür ederim simdiden

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif yani normal ancak şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran okurlarımız için, hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair bir yazı hazırladık. Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?