AST 41.8 ALT 93.7 çıktı. Sizce ne yapmalıyım?

Merhabalar kolay gelsın.. bundan 1 ay önce kan tahlılınde AST 41.8 ALT 93.7 çıktı ne yapmam lazım

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon, ilaç kullanımı, alkol alımı, yağlanma, vb. nedenlerle yükselebilir, kontrol ettirmenizi ömeririz halen yüksek ise gastroenteroloji bölümüne başvurmanız gerekmektedir.