B12 referansı 191-663.benimki 193 çıktı. folat ise 3,48.doktor b 12 eksikliği var deyip iğne verdi?

B12 referansı 191-663.benimki 193 çıktı. folat ise 3,48.doktor b 12 eksikliği var deyip iğne verdi. b 12 iğnesini kullanmasam da sadece folik asit ilacını kullansam olur mu yahut iğnenin alternatifi var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.