BA (basofil) değerim yüksek.Basofil yüksekliği ne anlama gelir?

 Ben 31 yaşında bir bayanım kardiyoloji bölümüne göründüm bazı tahlilleri istedi benden doktorum bütün değerler normal çıkmış bir tek BA% yüksek çıkmış.Bunun ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum mümkünse.  BA% normal değerler 0.0-1.5 sonuç:8.4

Tahlil.com Cevabı : Basofil değeriniz oldukça yüksek çıkmış.Bir hematoloji uzmanına danışmanız uygun olabilir.Aşağıda basofil yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/bazofil-nedir-bazofil-dusuklugu-ve-bazofil-yuksekligi-neden-olur