16 yasındayım sevgilimle arkadan ilişkiye girdik dışarı boşaldı ama adetim 1 hafta gecikti

16 yasındayım sevgilimle arkadan ilişkiye girdik dışarı boşaldı ama adetim 1 hafta gecikti test yaptım negatif çıktı ne olabilir ? Belim çok ağrıyor

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar küçük yaşta bu tür ilişkilere girilmesini doğru bulmuyoruz. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı bulunmaz.Zaten testin de negatif çıkmış.Bel ağrının bir çok nedeni olabilir.Geçmezse doktora muayene ol.