Babam 2 yıl önce felç geçirdi 80 yasında. Sadece Demir düşük çıkıyor.Diğer kan değerleri normal?

Babam 2 yıl önce felç geçirdi 80 yasında. Sadece Demir düşük çıkıyor.Diğer kan değerleri normal.Demir ilacı kullanınca düzeldi.Bırakınca yine sadece demir düşük cıktı.Sadece demir düşük çıkıp diğer kan değerleri normal cıkması neyi gosterir.Doktor kansızlık sayılmaz dedi ama sebebi ne olabilir.Tskrler

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir takım nedene yönelik ilave tahliller de yapılmalıHematoloji bölümüne başvurabilirsiniz