Bende demir eksikliği var aralık ayında 2013 yılında gittiğimde doktorum ferro sanol kullanmamı önerdi

öncelikle teşekkürler böyle site oluşturulduğu için bende demir eksikliği var aralık ayında 2013 yılında gittiğimde doktorum ferro sanol kullanmamı önerdi 2 ay boyunca kullandım fakat geçen ay gittiğimde hala düşüktü tekrar 2 ay kullanıyorum demir değerlerim 80 teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Önemli olan hemoglobin(Hgb) değerinizin yükselmesidir.. Ortalama tedavi 6 ay sürer..