Bakire sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Bakire sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.İkimizin üzerinde de iç çamaşır yoktu.Boşaldıktan hemen sonra ıslak mendille sildi ve banyoda yıkadı sonra tekrar ıslak mendille sildi.Hamile kalma olasılığı var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.Hamile nasıl kalınır, hangi durumlarda hamile kalınmaz?