Bakireyim Sevgilimle sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık boşalmadı ama ıslaklık oldu parmağıyla oynadı?

Bakireyim Sevgilimle sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık boşalmadı ama ıslaklık oldu parmağıyla oynadı vajinam da hamile kalır mıyım bana da biraz boşaldım sanırım hamile kalma sakın dedi korktuk

Tahlil.com Cevabı : Bu tür cinsel birliktelikler de gebe kalma ihtimali çok düşük. Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.