Merhaba. Nişanlımla arkadan ilişkiye girdik ama o benim içime kesinlikle boşalmadığını söylüyor fakat adetim de gecikme oldu ?

Merhaba. Nişanlımla arkadan ilişkiye girdik ama o benim içime kesinlikle boşalmadığını söylüyor fakat adetimde gecikme oldu 2-3 kez idrar testi yaptım hepsi negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim? ya da stresten de gecikme ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik durumu yok denilecek kadar düşük. Fakat emin olmak için kanda beta hcg testine baktırabilirsin.