Polikistik over sebebiyle 3 aydır regl olamıyorum?

 Polikistik over sebebiyle 3 aydır regl olamıyorum.4 gün önce sevgilimle önce giysiler varken ilişkiye girdik.dışarı boşaldı.temizlendi bir kaç saat sonra pen*si vajinamın içine girmeden ilişkide bulunduk.bakireliğim bozulmadı.dışarı boşaldı.zevk suyunun gelmediğini söylüyor.hamile kalır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Yok denilecek kadar düşük bir ihtimal fakat adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.