Baş agrısı sebebiyle gittigim doktor çeşitli tahliller istemişti sonuçları aşagıda belirrtiğim gibidir.

Baş agrısı sebebiyle gittigim doktor çeşitli tahliller istemişti sonuçları aşagıda belirrtiğim gibidir. durumla alakalı bilgi edinebilirmiyim. şimdiden teşekkürler.Sedim60' [H] 40Dansite [L] >=1.030Serbest T3 [L] 2.26 pg/mLTotal Kolesterol [H] 234 mg/dLLDL Kolestrol [H] 169ALP [L] 30 U/L

Tahlil.com Cevabı : Sedim yüksekliği bir enfeksiyon bulgusu olabilir.Kolesterol değerleriniz de yüksek.Baş ağrısı kimi zaman hipertansiyon nedeniyle de olabilir.Tansiyonunuzu belirli aralıklarla kontrol ettirin.