Bebek sahibi olmak istiyorum ama olmuyor. Adetimin 2. günü yapılan hormon testimin sonuçlarını yorumlayabilir misiniz?

Merhaba.Bebek sahibi olmak istiyorum ama olmuyor.Adetimin 2. günü yapılan hormon testimin sonuçlarını yorumlayabilirmisiniz.Hamle olmamı engellermi.Ciddi düzeyde bir rahatsızlıkmı?Teşekkürler. TSH: 6,72 FSH:14,32 Prolaktin:42,78

Tahlil.com Cevabı : Özellikle TSH ve prolaktin değerleri yüksek, bir endokrinoloji uzmanına danışış.Bebek sahibi olmanız yönünde engel oluştıracaktır.