Ben 158 gün anti hiv testı oldum negatif 180 gün yaptığım anti hiv testi negatif farklı devlet hastanelerinde yaptım

 Ben 158 gün anti hiv testı oldum negatif 180 gün yaptığım anti hiv testi negatif farklı devlet hastanelerinde yaptım ankara numune ve ulus devlet hastanesinde yaptim. Tekrar test yapmam gerekirmi?Birde koltuk altımda et beni gibi birşey çıkmş bazen ağryor ve ishalm nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığı şüpheli ilişkinin ardından HIV enfeksiyonuna  yakalanmak korkusu yaşayan ve sonrasında da  HIV paranoyası veya  HIV korkusu nedeniyle kafası karışan, hatta psikolojisi bozulan  bir çok Tahlil.com okuru var.Tahlil.com doktorları,  HIV ve AIDS' e dair  yüzlerce soru cevapladı.Editörlerimiz ise  sitemizde bir çok yazı  yayınladı.İlişki sonrası gelişen HIV korkunuz  bilgisizliğinizden ötürüyse aşağıdaki bağlantılardan HIV testi, HIV  testinin ne zaman yapılacağı ve AİDS belirtileri hakkında yazdığımız yazıları dikkatle okuyunuz.HIV  korkunuza yol açan durum hakkında bilgi sahibi olmanız korku ve şüphelerinizi yenmenize yardımcı olacaktır.HIV ve AİDS hakkında bilmek istediğiniz tüm konular burada....HIV korkusu ve bu sorundan nasıl kurtulacağınıza dair Tahlil.com doktorlarının hazırladığı uyarı ve önerilerimizi de okumak isterseniz tıklayınız.....

k****** :

Hocam vermiş olduğumuz cevap için tskler. Ben sadece anti hiv testi yaptım buna güvenip konuyu kapatalımmı. Yoksa tekrar test yapmama gerek var mı. N olur cevap verin tsk ederim.

Cevap:

HIV şle ilgili tahlil  sonuçlarınız normal.HIV korkusu, paranoyası  veya endişesi yaşayanlara Tahlil.com doktorları olarak önerimiz ise; testlerini kendi başlarına değil de  bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurarak ve onun tavsiyesi ile testlerini yaptırmaları olacaktır.HIV endişesine dair olarak konuyu kapatıp kapatmayacağınız ise sizin bileceğiniz bir durum.Burada test sonuçlarınızı yorumluyoruz.Ayrıca geçmeyen bir  HIV korkunuz var ve  bu konuyu kafanızdan hiç atamıyorsanız aşağıdaki HIV korkusuna dair yazımızı okumanızı öneriyoruz.Bu yazımızı dikkatle okuyup bu konudaki uyarılarımızı dikkate almanız faydanıza olacaktır.HIV korkusu nedir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.