Ben 2 düşük 3 üncüsüde kimyasal gebelik yasadım genetik araştırmalar yapılıyor kan alındı sonuçlar 1 ay sonra çıkacak

 Ben 2 düşük 3 üncüsüde kimyasal gebelik yasadım genetik araştırmalar yapılıyor kan alındı sonuçlar 1 ay sonra çıkacak bu sürede gebe kalırsam doktorum kan sulandırıcı iğneye baslarız her ihmale karsı hocam gebe kalmadan önce corasbin ve bebe aspirini kullansam bi zararı olurmy yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Bu ilaçları kullanmanızı doktorunuz önerdiyse bir sorun olmayacaktır.