Erkek arkadaşımla bir kaç sefer sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık üzerimizde sadece iç çamaşırlarımız vardı?

 Erkek arkadaşımla bir kaç sefer sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık üzerimizde sadece iç çamaşırlarımız vardı sevgilim boşaldı kendi iç çamaşırına, hiç bir zaman iç çamaşırı olmadan boşalmadı üzerime. Sizce ne kadar hamilelik riski vardır korkuyorum. Adetlerim de normalde düzensizdir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik riski çok düşük canım.