Ben 34 yaşındayım prolaktin değerim 26,95 çıktı doktor önemli değil dedi ama ...

merhaba ben 34 yaşındayım prolaktin değerim 26,95 çıktı doktor önemli değil dedi ama ben internetten araştırdım en fazla 25 olması gerekiyormuş bu değere göre ne yapmalıyım tşk

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz normal sayılabilir, bir kez daha testi tekrarlayabilirsiniz..