Ben buket bakireyim. 2 gün önce erkek arkadaşımla kısa süreliğine sürtünme yoluyla birlikte olduk ?

Ben buket bakireyim. 2 gün önce erkek arkadaşımla kısa süreliğine sürtünme yoluyla birlikte olduk bir iki damla da olsa vajinaya zevk suyu geldiğini düşünüyoruz adet bitiminden bir hafta sonra oldu bu hamile kalma olasılığı, riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekleyin. 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

d************ :

Erkek arkadaşımla eylülün 7 sinde ikimizde çıplak sürtünme yoluyla ilişki yaşadık pen*si vajinama değdi ve vajinama da meni bulaşmış diye düşünüyorum. bugün yani ayın 19 u tam adetimin gelmesi gerektiği gün adetim geldi adetim bittikten sonraki aylarda hamilelik riski olamaz değil mi ?

Cevap:

Hamilelik durumunuz yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.