Ben erkek arkadasimla üzerimizde iç çamaşırlar varken sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık.Acaba hamile olabilir miyim?

Hocam merhaba. Ben erkek arkadasimla üzerimizde iç çamaşırlar varken sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık. Bosalip boşalmadigıni bilmiyorum ama ben yinede tedbir olsun diye 17 saat sonra ella içtim 3 gün sonra adet olmam gerekiyor fakat hiç bir belirti yok o yüzden 2 gündür tarlusal kullanıyorum daha adet olmadım. Acaba hamile olabilir miyim?cevap verirseniz çok sevinirim bu konularda tecrübem yok.

Tahlil.com Cevabı :

Kıyafetler üzerinden sürtünme ile gebelik oluşma ihtimali yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir.Ertesi gün hapı kullanmanızda bu ihtimali daha da düşürmüştür.