İlişkiden sonra adet oldum testlerde negatif yinede hamilelik olabilir mi?

Merhaba1 Eylül'de ilişkim oldu. 12 Eylül'de adet oldum. Adet görmeme rağmen evde idrar testi yaptım; negatif. 16 Eylül'de ultrasonda birşey görülmedi. 17 Eylül'de ise kan testi; negatif. Yine de gebe olabilir miyim, test için erken mi davrandım acaba

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar hamile olmadığınızı göstermektedir.Adet görmenizde bu sonucu desteklemektedir.