Ben geçen ay gebelik geçirdiğimde. 66,25 ti sonucum

Hocam gebenatiğe 53 yazıyorum tahmini dört haftalık Hamilesiniz diyor 53,26 yazıyorum gebelik yok diyor hangisi geçerli ben geçen ay gebelik geçirdiğimde. 66,25 ti sonucum doktor daha çok yeni 3-5 günlük demişti gebematiğe girdiğim sonuç daha düşük olmasına rağmen dört haftalık diyor sonuç nedir?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir değer olduğu için problem yaşanabilir, Beta HCG nin 3-4 gün sonra en az 2-3 katına çıkması gerekir, testi tekrar yapıp artışı görmrk gereklidir..