Ben kan tahlili yaptırdım bitmeyen sivilcelerim üzerine karaciğer yağlanmasını ve herhangi bşi var mı

u hizmet için tşkrler. yaşım 23 erkek, Ben kan tahlili yaptırdım bitmeyen sivilcelerim üzerine karaciğer yağlanmasını ve herhangi bşi var mı diye merak ettm tahlil sonucunda; Direkt Bilirubin (KAN) 0,30 Y Total Bilirubin (KAN) 1,02 AST 30 ALT 18 RDW 16,6 Y MCHC 31,8 D MON%-Rutin 9,8 Y tşkrler

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde herhangi bir anormallik yok.