Ben ne derece hastayım

slm ben 3 yıldır hepatit b taşıyıcısıyım son tahlilde hbv dna 7000 çıktı. ben ne derece hastayım hastalık aktif mi teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu değerle hastalığınız hakkında bilgi verilemez.. Önceki değerleriniz, karaciğer testleri, ultrasound görüntüleri, biopsi sonuçları birlikte değerlendirilmelidir..