ben rh ( - ) eşim rh ( + ) kan uyuşmazlığımız var

en rh ( - ) eşim rh ( + ) kan uyuşmazlığımız var ilk bebekte 28. haftada anti -d iğnesi oldum doğumdan sonra tam hatırlamıyorum ama sanırım yapıldı bebek rh (+) ikinci bebek yapmayı düşünüyoruz ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda bir kadın doğum uzmanına danışmalısınız.Önceden önlem alınması halinde doğum yapabilirsiniz.