Bende şiddetli baş dönmesi var

Merhaba doktor! Bende şiddetli baş dönmesi var,ve ben geçen kan tahliline gittim fakat,değerler normal çıktı: (EOS hariç, yüksek). Ne yapmamı önerirsiniz? Hangi doktora gitmeliyim,yardım edermisiniz lütfen...

Tahlil.com Cevabı : Eozinofil yükseekliğinin baş dönmesi ile ilişkisi yoktur.. Nöroloji ve kulak burun boğaz uzmanına başvurmanızı öneririz..