Bende trikomonas akintisi var acaba bu hastalik hamile kalmaya engelmidir?

Bende trikomonas akintisi var ve doktorum esimede banada ilac verdi bana fitil esimde hap ,acaba bu hastalik hamile kalmaya engelmidir?simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Tedavi olmanız hamilelik sürecine de olumlu katkı yapacaktır