Benim kan testim (Ca 19,9 ) 59,01 çıktı ?

Benim kan testim (Ca 19,9 ) 59,01 çıktı doktor bir ay sonra tekrar kan değerini yaptıracak nasıl bir durum kafam karışık kanser filan var diye bu sonuçu değerlendirirmisiniz rica ediyorum

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 değerinizde yükseklik var.Doktorunuzun bu testi ne amaçla istediğini bilemiyoruz,ancak tek başına bu yükseklik fazla fikir vermez..Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyebilir