Benim sonuçlarım bunlar yardimci olursaniz sevinirim Anti-toxoplasma igm serum negatif 0,08

Benim sonuçlarım bunlar yardimci olursaniz sevinirim Anti-toxoplasma igm serum negatif 0,08 Anti rubella igm serum negatif 0,4 Anti cmv igm serum grayzone 0,88

Tahlil.com Cevabı : Cytomegalovirus viral enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz, klinik bulgularınız ve muayene bulgularınız önemlidir, enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızda fayda vardır..