Benim test sonuçlarımı da yorumlar mısınız?

Merhaba, benim test sonuçlarımı da yorumlar mısınız? Rubella IgM - 0.12 NEGATİF Rubella IgG - 63 NEGATİF Toxoplazma IGM - 0.16 NEGATİF Toxoplazma IgG - 1.1 NEGATİF Rubella IgG 63 çıkmış yanında yıldız işareti var, sınır 0-10.. ve negatif.. Korkmalı mıyım? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Rubella IgG sonucunuz referans değerlerin üstünde negatif yazmasını anlayamadık fakat Rubella IgM sonucunuzun negatif çıkması aktif bir enfeksiyon geçirmediğinizi gösteriyor. Endişelenmenize gerek yok.