Beş gündür karnım gün içinde ağrıyor adetıme daha dort gun var test yaptım ama negatıf cıktı

eş gündür karnım gün içinde ağrıyor adetıme daha dort gun var test yaptım ama negatıf cıktı hamıle olabılırmıyım

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle adet gecikmeniz olması ve test yapmanız gereklidir..İhtimali ilişki gününüze göre siz bilebilirsiniz..

m********** :

Bu salı gunu erkek arkadasımla surtunme yoluyla illişki yaşadık. İkimizinde uzerinde sadece ic camasiri vardı ve kulodum oldukca islaktı. Bugun cuma uzerinden 72 saat gecti ya da gecmedi kan testi yaptırmaya gittik sonuc negatif. Sizce gebelik soz konusumu? İlişkden 3 gun sonra kanda kesin cikarmı

Cevap:

Adet zamanında 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.