4 agustosta olmam lazımdı ama 7 gündür olmadım

Hocam mrb 4 temmzda adt oldm bu ay olmdim adetim dzenlidi.4 agustosta olmam lazımdı ama 7 gündür olmadım gece yptıgım test negatif cıktı bu sabah gene yptım 2. Cizgi silik gibi cıktı ve 2 saat sonra kanamam oldu kahve rengi acık pembemsi geldi ara ara kesiliyr ve kasıklrımda agrı oluyr hamilemyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG çalışılması ve takip edilmesi gereklidir..