Beta HCG 2 günde 5,93 den 10,99 a çıktı. Hamile miyim?

Merhaba beta adete 3 gün kala 5,93 çıktı, iki gün sonra yani adete bir gün kala 10.99 hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı :

Evet büyük olasılıkla hamilesiniz. Zaten hamilleiğin başında Beta HCG test sonuçları, 2 gün arayla ikiye katlanır. Sizin sonuç da bu şekilde 2 günde 5,93 den 10,99 a çıkmış. Hayırlı olsun.
Tabii kesin hamilleik tanısı gebelik kesesinin ultrason muayenesinde görülmesiyle koyulacaktır. Önümüzdeki günlerde de test sonuçlarında bu anlamlı yükselme gebeliğin sağlıklı olduğu yönünden de bilgi verecektir.
Sağlıklı günler dileriz.