Beta HCG 297 çıktı. Ne düşünüyorsunuz?

Merhaba iyi gunler ben iki gun önce gebelik icin kan tahlili yaptırdım bugun sonucunu aldım hcg 297 çıktı. En son adet gunum ocak 5 de oldum 9 bittim. Bu degerr normalmi acaba. Simdiden cok tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yüksek, 1-2 hafta sonra doktora başvurmanızı öneririz..