Beta HCG 549 çıktı. Gebelik için yeterli mi?

 Beta HCG 177 2 gün sonra 1 nisan da 549 çıktı. degerlerim gebelik icin yeterlimi . Acaba kac haftaliktir..

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimali yüksektir, kaç haftalık olduğunu sitemizdeki Gebematik'i kullanarak öğrenebilirsiniz..

f******* :

Mrb iyi günler 21 subatta nisanlmla brbr olduk icme bosaldı hmn ayaga kalktm lavbyo gttm 12 martta 4 gunluk sanclı nrmal adetımı gordüm ısımı rıske atmamak icın adetım btr btmez özel bi tıp merkzn de kanda beta hcg yaptrdm snc0.19 ck krktgm ıcn 2 nisan da yne aynı yrde kanda beta hcg yaptrdm 0.36

Cevap:

İki sonucunuz da negatif çıkmıştır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.