Beta-HCG 6.32 ng/mL min1.20 max5.0 Sizce hamile miyim? Doktorum 2 gün sonra tekrar yapılmasını istedi

Tahlil.com Cevabı : Bhcg değerinde gebelik bulgusu var ancak değer henüz çok yüksek olmadığı için doktorunuzun da söylediği gibi iki gün sonra tekrarlamanızda ve o sonuca göre yorumlamamızda fayda var.

Gebelik hesaplaması için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.