Merhaba ben gebelik kan testi yaptırdım ve sonuç yani beta hcg 2 çıktı ve referans 126. 505 çıktı 2 gün önce.Bu ay regl hiç olmadım nedir acaba durum

Tahlil.com Cevabı : Bhcg değeri 2 iise sonuç negatiftir.Ancak referans aralığı belirttiğiniz şekilde olmaz.Belirtmiş olduğunuz referans aralığı gebelik test sonucu olabilir.Referans aralığı 0-5 veya 0-10 olur.Beta hcg sonuç yazan yerdeki değer aşağıda vereceğim linkten gebematiğe girerek hesaplama yapabilir ve gebelik durumunuzu öğrenebilirsiniz.