Bu sabah ki kan tahlilimde bhcg 48 cikti.hamile miyim.

Benim en son adet tarihim 27 nisan.9mayis ta catlatma iğnesi oldum.dun adet olmam gerekiyordu hala olmadım. Bu sabah ki kan tahlilimde bhcg 48 cikti.hamile miyim.hamileysem bu deger düşük ve riskli mi

Tahlil.com Cevabı : Evet hamile olma ihtimaliniz var, ancak kesin birşey söyleyebilmek için Beta HCG depğerlerinin izlenmesi gereklidir..